J4W s.r.o.

Nabízí:

Implementace Google Apps

S rozvojem Internetu přichází na trh nabídka nové generace online služeb, které jsou určeny prakticky pro každého. Ve firemním sektoru jsou tyto služby nazývané Software-as-a-Service (SaaS) vhodné nejen pro malé nebo začínající firmy, ale i pro ty, kteří chtějí přejít ze zastaralého a nákladného komunikačního řešení, nebo jen chtějí doplnit stávající řešení o pokročilejší nástroje pro spolupráci. Služba Google Apps představuje bezpečnou a škálovatelnou platformu pro komunikaci, sdílení a spolupráci firemním uživatelům nástroje nové generace, které potřebují k tomu, aby zvládli neustále rostoucí objem informací, zůstali v kontaktu i na cestách a komunikovali, spolupracovali a sdíleli informace nejen se svými spolupracovníky, ale i zákazníky a partnery.

Interaktivní systémy

V nabídce jsou interaktivní bezdrátové tablety, dotykové LCD displaye a interaktivní tabule, interaktivní senzory a hlasovací či odpovídací zařízení. Součástí dodávky je i proprietární ovládací software, který umožňuje pomocí interaktivní tabule a pera (či tabletu nebo dotykového displaye) v podstatě tři různé režimy: nejjednodušší, kdy pero jen nahrazuje myš, střední, který umožňuje na tabuli psát či kreslit jakoby po běžících aplikací nejrůznější poznámky či zvýraznění a v režimu autorského nástroje.

eLearning

Cílem série našich eLearningových kurzů je zvládnutí celé řady aplikací a služeb Google, které jsou vhodné pro použití ve škole.

Správa a tvorba obsahu

Pro naše zákazníky zajišťujeme implementaci a správu CMS (redakčních systémů) a provádíme redakční práce.

Webdesign

Nabízíme návrhy i komplexní realizace pro všechy kategorie webových stránek.

Grafické práce

Konzultace pro školy i firmy

Programování


Kontakt:


J4W s.r.o.
Praha 3, Žižkov, Dalimilova 481/15, PSČ 130 00
IČO 282 53 647

Mail: info@j4w.cz

GSM: +420 775 900 775

http://www.j4w.cz
Comments