Inovativní webové a mobilní aplikace

Kdo jsme

Jsme česká vývojářská společnost. Snažíme se vnášet inovace do oblasti webových a mobilních aplikací. V centru naší pozornosti není samotný vývoj, ale zájem koncového uživatele. Je pro nás důležité, aby se lidem s našimi aplikacemi dobře pracovalo, proto vedle rychlosti a spolehlivosti klademe velký důraz na uživatelské prostředí a jednoduché ovládání.

Při vývoji používáme agilní metodiku, tedy postup od základní představy k nejjemnějším detailům, velmi úzce přitom komunikujeme se zákazníkem a neustále slaďujeme naše představy. Zákazník má tak neustále vývoj pod kontrolou a nemůže se stát, že na jeho konci dostane úplně jinou aplikaci, než jakou si přál. Tento způsob vývoje je sice náročnější na čas, představuje však investici, která se mnohonásobně vrátí.

Co děláme

Naší technologickou doménou jsou Google APIs - Mapy Google, YouTube a zejména mobilní platforma Android. O těchto tématech jsme přednášeli na mnoha konferencích a seminářích, např. Google Developer Day Prague 2008, Invex Forum 2009, Web Expo 2009, Mobile Internet Forum 2009, CZJUG, Communication Wednesday. Velmi úzce také spolupracujeme přímo se společností Google ČR.

Mapové projekty

Projekty na YouTube

Projekty pro platformu Android

  • Lokola - vyhledávání založené na lokalitě
  • OnTheRoad - aplikace pro cestovatele - fotky, články, komentáře, sdílení
  • ReportBuddy - News Edition - mobilní aplikace, která vytváří novinové články i s fotografiemi přímo v terénu a odesílá je během několika vteřin na určený webový portál
  • SMS jízdenka - velký pomocník pro cestování po Praze

Dále vyvíjíme

  • Aplikace pro BlackBerry - klient pro webovou službu FlightCaster - US only, aplikace ReportBuddy - Sales Edition
  • Aplikace pro iPhone - univerzální čtečka RSS

Produkty

Inmite s.r.o.

Kontakt:

Inmite s.r.o.
Lisabonská 4,
190 00 Praha 9
IČO 284 11 391

info@inmite.eu

+420 739 624 445

http://www.inmite.eu