GUG.cz  zve vývojáře a firmy vyvíjející aplikace s Google technologiemi, aby se na GDD předvedli. GUG.cz spolu s Google na GDD organizuje "Vývojářskou výkladní skříň", což bude cca hodinový prostor pro vás, na kterém dostane cca 10 vývojářů možnost během bleskové 5ti minutové mikroprezentace ukázat svoji práci v technologiích Google ostatním. 


Délka prezentace: 5 minut plus minuta na otázku od nás nebo z publika. 


Obsah prezentace: Ukázka toho, co jste vy nebo vaši kolegové vyvinuli s Google technologiemi. Prezentace by měla stručně ukázat výslednou aplikaci, ale zajímat nás bude i jak jste na to šli vývojářsky. 


Forma prezentace: libovolná, tzn. powerpoint, screencast, live demo či vyprávění kolem táboráku, je to na vás. Jazyk československý, nebo anglický (preferovaná varianta).


Celý blok bude zaznamenán na video a po GDD zveřejněn na našem YouTube kanálu, taktéž bude možnost zveřejnit vaši PPT prezentaci na GUG.cz. 


Pozor, prezentace není startup pitch: zajímá nás spíše technické řešení vaší práce. 


Pozor podruhé: Ostrá registrace a přihlašování prezentací proběhne až na GDD formou první přijde-první mele, ale pro rezervování času a prostor oceníme, když nám dáte v tomto formuláři vědět, pokud budete mít zájem se prezentovat. 


Pozor potřetí a poslední: prezentéři musí být registrovanými účastníky Google Developer Day, akce je jeho součástí. 


Případné dotazy a komenty směřujte na dan@gug.cz.

Nezávazná registrace

Comments