Prague Android Dev Camp 2012

Android Dev Camp

Last-minute jsme se rozhodli přidat na k více než padesáti dalším místům po celém světě, kde proběhne víkendový Android Dev Camp hackathon. Potkáme se v HUB Praha sobotu dopoledne, rozejdeme v neděli odpoledne a mezitím zkusíme v týmech vytvořit aplikace pro Android dle vlastní chuti a libosti.

Setkáte se s mj. s Radovanem carnero Paškou a Tomášem Vondráčkem ze spol. Inmite, kteří vám dají základní informace a jako mentoři vás podpoří i v práci, společně s TechSquare připravujeme i prezentaci, ve které se dozvíte, jak svoji aplikaci z víkendu přetavit do potenciálně úspěšné firmy.

Předpokládáme průběžné Hangoutování  s různými dalšími Dev Campy, probíhajícími zrovna po světě, a různé další průběžné zábavy, aby měl víkend ty správné grády. Akce bude trochu punková a od účastníků nečekáme valné (či jakékoli) Androidí znalosti. Prostě si pojďte užít skvělou sobotu a neděli s Androidem a Androidisty.  

Přijďte si s námi zrealizovat své androidí sny!

Akce je pro všechny příznivce Androidu, uvítáme nejen vývojáře, ale i grafiky, lidi, které zajímá UI a UX, ale i schopné manažery, kteří zajistí dotažení práce do konce a dosažení výsledků ;-). Chceš-li si zkusit některou z těchto rolí, určitě přijď!

K účasti na akci není nutné mít s sebou tým (ty lze zformovat až na místě) a ani není nutné mít nějaké dosavadní zkušenosti s vývojem pro Android. Na akci se bude možno poradit i s mentory specializovanými na Android vývoj. Vstup na akci je ZDARMA!

Pro vstup na akci je NUTNÉ vyplnit registrační formulář níže.
Máte-li k akci jakékoliv dotazy, pište je do komentáře vespod této stránky.

KAPACITA AKCE NAPLNĚNA, NOVÉ PŘIHLÁŠKY JIŽ NEPŘIJÍMÁME. ALE NEVĚŠTE HLAVU, DALŠÍ DEV CAMP NA TROCHU JINÉ TÉMA PLÁNUJEME A PŘIJDE BRZY.
Předběžný harmonogram

Sobota:
9:00 Uvítání - Jak to bude probíhat, představení dne
10:00 Rozdělení do týmů
10:15 Vývojářská přednáška
11:30 Vývoj, hangouty, etc. Kolem 13h přijede pizza.
18:30 Prezentace dosavadního progressu týmů, pauza ve vyvíjení, pokračování bude zítra v 10:00
19:30+ Relax a networking v hospodě (bude oznámena)

Neděle:

10.00 Vývoj (možno přijít již v 9.00), Kolem 13h přijede opět pizza, v 16:00 poslední commit, průběžná příprava prezentací
16.00 Prezentace na téma Jak kolem úspěšné aplikace postavit úspěšný business
16:45 Prezentace aplikací týmy
18:00 Vyhlášení výsledků, zakončení akce
19:00 Hospoda II

Kde: HUB Praha
Comments