html5-hackathonI letos organizujeme celodenní vývojářský nářez navázaný na Google Developer Day (ale účast na GDD není podmínkou!). Během hackathonu (hack-marathonu) se početná skupina vývojářů v tří- až čtyřčlenných týmech pokusí za jeden den vytvořit užitečné aplikace. Podaří se jim to? Podobně jako vloni, nejlepší aplikace budou oceněny. Tentokrát bude naší technologií HTML5 a téma, které tentokrát oznámíme v odpoledních hodinách na GDD (veřejnými kanály). Očekávejte téma hodně interaktivní a akční.

Speciálním hostem z Google bude Ilmari Heikkinen
, specialista na  graphics coding & visuals side (WebGL / three.js / canvas hacking / CSS animations), jednáme i o dalších Google celebritách.

Pokud vás zajímá inspirace, jaké projekty uspěly vloni, mrkněte na stránky loňského GDD hackathonu: https://sites.google.com/a/gug.cz/www2/hackathon

KDY, KDE:

19.10., 9:00 - 18:00
Školící centrum SH
Chaloupeckého 1915/7
Praha 6 169 00

TO DO:

  • popřemýšlejte o svém týmu
  • přihlašte se nám ve formuláři níže
  • otázky či komentáře napište do políčka úplně napspod této stránky

REGISTRACELonsky hackathon v 85 vterinach


FAQ:

Q: Je možné přijít i jako jednotlivec?
A: Přijít ano, ale musíte na místě zformovat s dalšími jednotkami tým, práce jednotlivců nebudou tentorkát přijaty. Chceme podpořit týmové programování.

Q: Kdo by neměl v týmu chybět?
A: Sheldon, Roy, Moss, a tentokrát více než kdy jindy někdo s vizuálním / grafickým cítěním.

Q: Je možné využít vlastní HTML5 zdroje, knihovny, apod?
A: Ano. Ale nechceme, abyste vlastní vývoj začali dřív, než v den hackathonu ráno.

Q: Mohu během hackathonu s týmem zmizet někam do klidu?
A: Letos toto nechceme, záměrem je, abyste mohli při práci sledovat ostatní, měli permanentní kontakt s mentory z Google (prostory jednotlivých týmů budou tentokrát dobře dostupné) a pomohli i vaší přítomností vytvářet jedinečnou atmosféru hackathonu.

Q: Jaké budou ceny pro vítěze?
A: Zejména pocit, že váš tým #rulez, a náležitá propagace vašeho týmu. Ale i něco příjemně hmotného vymyslíme, dozvíte se v průběhu příprav Hackathonu.  
Comments