Zakládající akce Unicorn College Google User Group

přidáno: 14. 12. 2009 1:47, autor: Janek Wagner
Dne 10.12.2009 přijede na Unicorn College Matthew "Chewy" Trewhella (Customer Solutions Engineer, Google), a představí Google Friend Connect jako způsob, jak přinést sociální funkcionalitu na vaše stránky a zejména novinky, které Google do Friend Connect letos na podzim uvedl. Více informací zde.

Tato přednáška bude zároveň zakládající akcí Unicorn College Google User Group - uc.gug.cz, což je volné sdružení, které má za cíl pomáhat vývojářům, studentům i koncovým uživatelům zlepšit svoji úroveň znalostí a dovedností v této oblasti a usnadnit vzájemnou komunikaci.
Aktivita uc.gug.cz bude spočívat především v pořádání přednášek a workshopů na téma Google technologií a dalším moderních prostředků pro web development. Spolupráce by měla probíhat oboustranně, vítáme veškeré podněty od studentů, vývojářů, i zástupců firem, které s Google produkty pracují. Pokud máte nějaký zajímavý nápad, chcete uspořádat přednášku, prezentaci, nebo přijít s vlastním tématem bakalářské práce, tak neváhejte se na nás obrátit.
Comments