GDD Sandbox - Ukažte svoji aplikaci na GDD, i pro neregistrované

GDDChcete mít možnost ukázat všem návštěvníkům GDD a Googlu svůj projekt? Letos budete mít možnost. Vybíráme zajímavé aplikace využívající Google technologie, kterým dáme ve spolupráci s Google prostor na GDD se ukázat. Ve společném prostoru na GDD dostanete stojan, na který si můžete umístit svůj hardware, na němž budete ukazovat svoji aplikaci, zároveň se předpokládá, že u ní budete i vy a návštěvníky GDD jí budete provázet. Přihlašujte své aplikace již nyní, do 11.10. vybereme ve spolupráci s Google ty, které tuto jedinečnou možnost získají. A pozor:  pro člověka, který ji bude prezentovat, získáte i garantovaný vstup na GDD (v případě, že nebude již standardně zaregistrován).

Pozn.: V případě, že bude vybrán velký počet aplikací, budete mít k dispozici půlden, nikoli celý den, abychom dali prostor všem.

KDY, KDE:
Google Developer Day, Praha, Hotel Clarion
18.10, po Keynote až do zahájení závěrečné Wrap up session
Organizuje firmy.gug.cz

TO DO:

  • přihlásit svoji aplikaci k ukazování do formuláře níže
  • počkat na naše potvrzení po 11.10.

FAQ:


Q: Bude k dispozici od GDD / Googlu / GUGu monitor?
A: Nejspíš ne.

Q: Musí být aplikace hotová?
A: Minimálně veřejná beta.

Q: Mohu mít na stojanu kromě HW s aplikací i letáček a vizitky?
A: Ano.

Q:
Mohu prezentovat víc aplikací?
A: Chceme prezentovat the best of the best, takže vyberte svoji nejlepší aplikaci a ukažte jen jednu. 

Q: Registraci na GDD nemáme a původně jsme s touto akcí ani nepočítali. Co s tím? 
A: Jeden člověk z vaší firmy bude mít po dobu vašeho sandboxu (půl den nebo celý den, podle počtu přihlášených projektů) možnost prezentovat vaši aplikaci, aniž by musel mít registraci na GDD.

Q: Jak bude náš hardware zabezpečen, když zrovna u něj nebudu?
A: Bude hlídací služba GUG.cz, což jsou nicméně také jen lidé omylní, takže chcete-li mít stoprocentní jistotu, zabezpečte si HW technicky nebo lidsky sami.

Q: Musí někdo od nás být u našeho stojanu po celou dobu?
A: To ne nutně, ale berte to jako příležitost svoji aplikaci představit návštěvníkům a Google a proto je více než vhodné tento čas maximálně využít.  
Comments