Home‎ > ‎

Kdo rozjížděl GUG.CZ? Zde jsou zakládající členové.

Nikola Křístek


Jako projektový manažer pracuje pro českou vzdělávací a poradenskou společnost Expertis Praha a pro mezinárodní sportovní federaci International Korfball Federation. Občas lektoruje a vede workshopy, především pro neziskový sektor. Svým třem synům čte Roahlda Dahla a Jakoba Streita, své ženě pouští Jabkoň a sám bývá rád na cestách, nejlépe vlakem.

Mirek Charvát

Nick: Miroslav

Baví mne tvořit a vymýšlet nové věci. Zabývám se webdesignem - hlavně tvorbou aplikací v Adobe Flash pro internet a DVD i CD-ROM, počínaje jednoduchými doplňky do html stránek (přehrávače videa, prezentace, bannery, animovaná záhlaví apod.) přes hry, složitější animace až po kompletní weby a katalogy spolupracujícími s databázemi. Více na mých stránkách

Kateřina Hoňková

Nick: Kathory

Můj svět je ostrůvkem uprostřed oceánu, který je prudce oddělen od ostatních světů. Na tom ostrově mám jen pár lidí, mám tam jen pár snů a přání a pár malých cílů. Netoužím změnit svět, ani drát se ambiciózně vysoko. Mým hlavním úspěchem bylo najít cestu. Cestu upřímnosti a věrnosti k rodině, přátelům a také biochemii. Oboru, jež z celého svého srdce obdivuji a kterému bych se chtěla v budoucnu věnovat. Teď mi jen zbývá po té cestě jít…

Mirek Vachek

Nick: giov

Jiří Butor

Nick: George Czech

V současné době jsem studentem technického lycea. Pracuji ve velké míře na počítači, v aktuální době hlavně pro Google, ale kromě toho se věnuji tvorbě webových stránek. Rád jezdím na kole a čtu odbornou literaturu, zastoupenou především na téma IT.

Tamara Váňová

Nick: Tamara

Milan Pekař


Jsem student Fakulty elektrotechniky a informatiky obor Informační technologie na Univerzitě v Pardubicích. Úspěšně jsem absolvoval Střední průmyslovou školu obor Strojař v Mladé Boleslavi. Mezi mé záliby patří relaxace na zahradě u jezírka a hlavně také internet. Rád zkouším nový, pro mne zajímavý software a instaluji hned každou aktualizaci ke svým stávajícím aplikacím.

Dan Zouhar

Nick: Observer

Když jsem se před pár lety poprvé setkal s e-learningem, netušil jsem,  že se jím budu zabývat dodnes.  Ale práce v této oblasti mě chytila a tak není divu, že se v současné době pohybuji většinu času online v e-learningovém prostředí, kde působím jednak jako tester a zároveň jako uživatelská podpora. Kromě toho se také aktivně účastním diskuzí ve skupinách GUG.cz. Svůj volný čas pak nejraději trávím hraním rozmanitých deskových a karetních her; rád si také pustím dobrý film či seriál.

Lenka Urbanová

Nick: Lenka

Ačkoli původně jsem zaměřená humanitně (přesněji na jazykovědu), točím se zhruba od roku 1984 kolem počítačů. Svědčí mi, když mohu být součástí sbratřování lidí a technologií. Mně osobně přinášejí technologie velkou svobodu. Zajímá mě e-learning a online komunity. Mám vlastní malou počítačovou firmu, ale hodně pracuji pro další firmy a sdružení. Na GUG.cz jsem členem realizačního týmu, moderuji diskuse a starám se o členy skupiny. A když nejsem online (což se moc nestává), jsem asi v lese. 

Honza Šeda

Nick: honza

Honza Bradávka

Nick: HB

Dan Franc


Zajímá mne, jak využít toho, čemu říkáme internet pro to, aby se nám dobře žilo. Snažím se o to i s lidmi kolem dvou firem, ve kterých jsem kapitánsky angažován, tzn. v Unisoně, která se zabývá elektronickou komunikací a spoluprací, a WebStudy, která dělá pro změnu elektronické vzdělávání (a jak říká správně moje milá: 'Až vám vypnou elektřinu, budete v .... !') 

Janek Wagner


Nick: Janek

Ve většině případů je z toho všeho janek... První programy psal na dálnopisu pro Minsk 32, pak pracoval jako operátor u EC 1030 v PVT a nejspíše proto nyní tak nekriticky propaguje Web 2.0 aplikace, tenké klienty a interaktivní tabule.