Home‎ > ‎Akce‎ > ‎

Přednáška Android pro vývojáře i uživatele

přidáno: 31. 3. 2009 7:42, autor: Dana Léw   [ aktualizováno 11. 5. 2009 1:55 ]
15.4.2009, 18.00 - 19.30 hod
Inovační centrum a podnikatelský inkubátor TIC ČKD Praha, Klečákova 5/347, Praha 9

Platforma Android je kompletní softwarový balík pro mobilní telefony, jehož velkou předností je otevřenost. Díky svému nedávnému uvedení v ČR je u nás opravdu aktuální a zveme vás na přednášku, která vás seznámí s uživatelskými i vývojářskými možnostmi Androidu. 

V první části přednášky vás Michal Šrajer ze společnosti Inmite uvede do platformy a její historie. Pak se spolu podíváte trochu pod pokličku - zjistíte co všechno Android obsahuje a také prozkoumáte, jak systém funguje uvnitř.

V druhé části pak Michalův kolega Pavel Petřek otevře téma vývoje aplikací pro Android. Popovídá o celkovém konceptu vývoje, provede vás API, na kterých své aplikace můžete stavět a na závěr předvede praktickou ukázku toho, jak Google vydláždil cestu k pohodlnému vývoji pro Android i vývojářům nevlastnícím Androidí telefon.

Přednáška ve spolupráci s Inmite s.r.o.:

V Inmite s.r.o. (www.inmite.eu) se zabýváme především vývojem aplikací pro platformu Android. S Androidem jsme prakticky od jeho počátku. Z našich dílen také vzešla první větší česká aplikace pro tuto platformu - klient vyhledávače Lokola. O Androidu pravidelně přednášíme na akcích Google i jiných.  Ve volných chvílích také publikujeme na informačním portálu MujAndroid.cz.

Pozn.: Nenechte si ujít ani dubnovou Online dílnu na téma Android!
Další zajímavé informace na http://www.mujandroid.cz/

Ċ
Dana Léw,
7. 5. 2009 3:38
Ċ
Dana Léw,
7. 5. 2009 3:37
ċ
demo.zip
(8k)
Dana Léw,
7. 5. 2009 3:37
Comments