Home‎ > ‎Akce‎ > ‎

Přednáška "Inovace v Google Friend Connect"

přidáno: 17. 11. 2009 23:13, autor: Janek Wagner   [ Aktualizováno 3. 12. 2009 7:41 uživatelem Dan Franc ]
POZOR - VZHLEDEM K VYŠŠÍMU ZÁJMU ZMĚNA ADRESY AKCE:

Unicorn College s.r.o.
V Kapslovně 2767/2
130 00 Praha 3

GUG.cz vás zve na přednášku Chewy Trewhelly (Customer Solutions Engineer, Google), na které představí Google Friend Connect jako způsob, jak přinést sociální funkcionalitu na vaše stránky a zejména novinky, které Google do Friend Connect letos na podzim uvedl.  

Přednášku pořádá Unicorn College Google User Group jako svoji zakládající akci. 

Přednáška probíhá v angličtině, registrace nutná na http://bit.ly/2vepbq.

Datum a čas: 10.12.2009, 18-19.30 hod. 

Více informací o přednášce: Google has a wide range of APIs (over 65 at the last count). Many of these start with a simple wizard and some cut and paste code, but provide full APIs if you wish to do more. In this session, you'll learn all about Google Friend Connect and the rich social features it can add to your website, from a simple gadget to a fully featured API - you can add the parts that are useful to you. You'll  also learn first-hand about the new functions and features recently added to Friend Connect by Google.

O Unicorn College Google User Group: Posláním Unicorn College Google User Group je pomáhat vývojářům, studentům i koncovým uživatelům zlepšit svoji úroveň znalostí a dovedností v této oblasti a usnadnit vzájemnou komunikaci. Aktivita uc.gug.cz bude spočívat především v pořádání přednášek a workshopů na téma Google technologií a dalším moderních prostředků pro web development. Spolupráce by měla probíhat oboustranně, vítáme veškeré podněty od studentů, vývojářů, i zástupců firem, které s Google produkty pracují. Pokud máte nějaký zajímavý nápad, chcete uspořádat přednášku, prezentaci, nebo přijít s vlastním tématem bakalářské práce, tak neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím Tomáše Holase (tomas@gug.cz). Zakládací akcí uc.gug.cz bude přednáška Matthew Chewy Trewhelly na téma Google Friend Connect.
Podívejte se na videoklip z předchozí Chewyho přednášky Google a váš web v GUG.CZ: