Home‎ > ‎Akce‎ > ‎

Přednáška "Efektivní programování v IntelliJ IDEA"

přidáno: 22. 10. 2008 9:01, autor: Janek Wagner   [ Aktualizováno 19. 11. 2008 3:00 uživatelem Gabriela Formanova ]

3. března 2008 v Praze

Před třemi měsíci uvolnila společnost JetBrains sedmou verzi vývojového prostředí IntelliJ IDEA, které mimojiné patří mezi hlavní vývojové nástroje v Google.

Chcete rozšířit svoji kvalifikaci o znalost profesionálního Java IDE? Zajímá vás, co to je IntelliJ IDEA a co je v této verzi nového? Dokáže vám pomoci při vývoji GWT aplikací nebo využít Google API? Jak vypadá podpora pro JPA, Hibernate či JSF? Je možné, aby vám vaše IDE pomohlo konfigurovat Spring? Včetně autowired závislostí, Spring AOP a p-namespaces? Jak si IDEA rozumí s Eclipse? Může ještě dnes obyčejný debugger překvapit novými vlastnostmi? A co podpora dynamických jazyků, jako Groovy a Ruby?

To jsou některé z otázek, na které vám odpoví Václav Pech ve své prakticky zaměřené prezentaci. Většinu času společně strávíme psaním kódu a prací s ním, kdy samozřejmě bude dán prostor otázkám a všetečným dotazům.

Kromě toho si deset šťastlivců může odnést ostré licence na profesionální využívání tohoto produktu.

Přednášející Václav Pech je Java nadšenec a programátor, absolvent MFF UK v Praze, který několik let pracoval jako Java a middleware konzultant v Lucembursku a Švýcarsku. V současné době působí ve společnosti JetBrains jako senior Java developer. Specializuje se na Java EE technologie, databáze a middleware.

Prohlédněte si

Comments