Home‎ > ‎Akce‎ > ‎

6.5.2011, Praha: Greg Rewis: Adobe a otevřené webové standardy

přidáno: 10. 5. 2011 1:47, autor: Dan Zouhar   [ aktualizováno 24. 5. 2011 4:34 ]
Unicorn College vás zve na přednášku Grega Rewise na téma Adobe a otevřené webové standardy. Greg Rewis je Adobe Principal Evangelist pro oblast otevřeného webu.

V průběhy přednášky nás seznámí nás nově vznikající podporou technologií HTML5, CSS3 a jQuery v Adobe Dreamweaver, s možností nativního deploymentu HTML/JavaScript mobilních aplikací na Android a iPhone pomocí frameworku Phonegap, a s celkovým postojem Adobe k otevřeným technologiím.

Firma Adobe v této oblasti v poslední době trochu ztrácela pozici vzhledem k orientaci na Flash a jeho následným zákazem na iPhone platformě, takže bude určitě zajímavé si poslechnout o jejich dalších plánech. Greg Rewis je navíc skutečný showman a profesionální speaker světového formátu. Jsme si naprosto jisti, že bude schopen celou problematiku podat velmi poutavou a zábavnou formou.

Akce se koná v prostorách Unicorn College v dopoledních hodinách, protože Greg potřebuje stihnout navazující letadlo do USA. Jedná se tedy o skvělou příležitost, jak kreativně využít páteční obědovou pauzu :)Comments