GUG.cz je prostor pro všechny se zájmem o využívání služeb Google a vývoj pro ně. GUG.cz pomáhá vývojářům a uživatelům zlepšit práci s internetem, nástroji a službami Googlu. Pořádáme vzdělávací akce a soutěže a podporujeme vzájemnou pomoc uživatelů a vývojářů. GUG.cz tvoří místní skupiny, které pořádají různé akce. Můžete se zapojit do libovolné z nich nebo vytvořit vlastní, nestojí vás to nic a rádi vás uvidíme v našem organizátorském společenství. Vítáme i partnerství s firmami a jednotlivci, zájemci kontaktujte Dana FranceVÍCE O GUG.CZ >>>

NEWSLETTER aneb Buďte v obraze: 1x měsíčně zasíláme mail se všemi hlavními plánovanými akcemi - přihlašte se k odběru zde

Nadcházející akce...

7. listopadu, Brno
GPivo

Pravidelné brněnské Gpivo přichází i první listopadovou středu, s největší pravděpodobností opět v našem oblíbeném Tintu. Pro podrobnější informace o případných změnách sledujte web brno.gug.cz nebo stránky brno.gug.cz na G+.

10. listopadu, Praha
DevFest Praha 2012

GUG.cz a Google vás zvou na podzimní vývojářský festival plný technologií, zážitků, networkingu, přednášek a kódu!

Veškeré informace naleznete na http://www.devfest.cz/

Nedávno proběhlo...

30. října, Praha
GUG Meetup: Co nás hněte na Android API

Říjnový meetup bude ve znamení vývoje pro Android. Mimo jiných dorazí Tomáš Zvěřina (Multimedia atelier) a Petr Nálevka (Urbandroid), kteří si společně připravili povídání o tom, co je štve na Android API a představí relativně novou aplikaci AppReactor (scriptovací jazyk, který zpřístupňuje Android API přímo z aplikace na telefonu) a StyleBee.
Více info: http://srazy.info/gug-meetup/2822

22. října, Praha
aDev Meetup #1

Uvádíme nový cyklus nepravidelných Androidích přednášek a setkání android vývojářů. Zaměříme se především na problémy a zákoutí, nad kterými vývojáři stráví několik hodin nebo dokonce dní. Akce je především pro ty vývojáře, co už mají s vývojem pro Android zkušenosti, avšak není nutné být přímo profesionál ve vývoji Androidích aplikací. Věříme ale, že i těm naše přednášky mohou přinést nové poznatky. Na našem prvním setkání bude přednášet David Vávra na téma „Jak zabít několik much jednou ranou přechodem na Fragmenty“.

Vstup volný, registrace nutná, více zde: http://cvut.gug.cz/2012/10/adev-meetup-1.html

18. října, Brno
Jeanne Trojan: Networking for Geeks

V Brně si ve čtvrtek 18. října od 18:00 užijeme třetí a zároveň i poslední přednášku z cyklu Social Skills for Geeks. Tentokát přijede přednášet Jeanne Trojan s tématem "Networking for Geeks". Tuto akci byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože přednášky Jeanne Trojan jsou prostě a jednoduše skvělé.

Vstup volný, registrace nutná, více zde: http://brno.gug.cz/2012/10/pozvanka-social-skills-for-geeks-iii.html

15. října, Praha
firmy.GUG.cz: Marek Prokop: Data z Google vyhledávání pro váš business

Nedávno jsme zkoumali, jak z chování návštěvníků vašeho webu získat podklady pro firemní rozhodnutí. Na celém internetu se ale pohybuje přes dvě miliardy lidí a zanechává na něm své stopy. Dobrý stopař z nich vyčte pro firemní marketing neocenitelné informace a Google nám k tomu poskytuje některé možnosti. Naučte se využívat nástroje Googlu (keywordtool, Trends, Alerts a další) k odhalování poptávky, spotřebitelských preferencí a analýze konkurence.
I tentokrát se k tématu setkáte s expertem z nejpovolanějších. Marek Prokop je specialista na internetové obchodní strategie a marketing.

Vstup volný, registrace nutná zde: goo.gl/usM8V

3. října, Brno
Gpivo

Září kupodivu uteklo jako voda a najednou je začátek října a s ním pochopitelně i Gpivo. Doufáme, že dorazíte v hojném počtu i se svými novými gadgety, pokud nějaké máte. Téma je volné, ale blíží se počasí, kdy je lepší zůstávat doma, tak se můžeme pobavit třeba o filmech či knihách a něco si vzájemně doporučit na blížící se chladné a deštivé večery. ;)

Více informací: http://brno.gug.cz/2012/10/pozvanka-gpivo-v-rijnu-2012.html
Událost na Google Plus: https://plus.google.com/u/0/events/c01n81nvghjutgponudmgpe42kg

26. září, Praha
Marek Jelen: Cloud Computing PaaS

Česká Google User Group se po prázdninách znovu vrací s oblíbenou sérií technologických přednášek na Unicorn College. Tentokrát pozvala Marka Jelena ze společnosti RedHat, který bude přenášet na téma Cloud Computing PaaS.

Vstup zdarma, registrace a podrobné informace zde:
http://uc.gug.cz/2012/09/marek-jelen-cloud-computing-paas.htmlPŘEHLED všech AKCÍ GUG.CZ >>>

Pro uživatele

Fórum GUG.CZ Obraťte se na specialisty z komunity GUG

Blog GUG.CZ Aktuality a články na téma Google.

Kanál YouTube GUG.CZ Záznamy z přednášek a akcí GUG.cz.

Pro vývojáře

Akce Přijďte na přednášku nebo workshop

Výkladní skříň Představte ostatním svou práci.Pro školy/NGO

Výkladní skříň škol Školy využívající aplikace Google, je tam i vaše?

Články pro školy Návody a zkušenosti

Pro firmy

Výkladní skříň firem Nabídněte své služby, získejte kontrakt na firmy.gug.cz. Vše kolem Google aplikací a služeb. 

Akce pro firemní uživatele. Workshopy a vzájemné sdílení pro administrátory, manažery i uživatele Google služeb ve firmách. 

Partnerství s GUG.cz Zviditelněte se v kontextu Google a získejte přínos pro své podnikání.Co je nového

Kalendář GUG.CZ